Срок користування демо-версією - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Вівторок, 24.01.2017, 03:05 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Інформаційні системи, ІКТ » Програма КУРС: Школа » Срок користування демо-версією
Срок користування демо-версією
kristinaДата: Понеділок, 07.11.2011, 17:34 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Репутація: 100
Статус: Offline
Обласний куратор ІСУО Щербаков Анатолій Георгійович на запитання щодо того, що ще немає ключів, а строк використання демо-версії спливає, відповів, що це лише на певний час не дасть змоги працювати з програмою, але не повинно відобразитися на внесених даних.

Тим не менш, я б рекомендувала все ж зберегти файли із внесеною базою даних.
Або тимчасово встановити на іншому комп'ютері програму і перенести дані туди.

kristinaДата: Вівторок, 08.11.2011, 16:47 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Репутація: 100
Статус: Offline
Нова інформація:
у Харкові пообіцяли, що найближчим часом наші школи отримають ключі до програми "КУРС: Школа".

Крім того. надійшов лист від нашого обласного куратора Щербакова А.Г.
"... школи навіть у демо-версії, не чекаючи підписання договорів, мають можливість повноцінно працювати з даними. Навіть у тому випадку, коли завершиться пільговий термін роботи, файли нікуди не зникнуть. При отриманні ключа роботу можна буде продовжити.
Також хочу сказати, що при отриманні ключа дані школи будуть автоматично занесені на портал http://ck.isuo.org/authorities/view/id/256.

У роботі використовуйте надані навчальні матеріали та контактні телефони фахівців по роботі з програмою. Вийдіть на школи, що найбільш підготовлені для роботи у ЄІСУО, поширюйте їх досвід. Хоча не мені вас вчити.
Настав час зробити певні зусилля, щоб вийти на більш-менш пристойний результат."

Форум » Інформаційні системи, ІКТ » Програма КУРС: Школа » Срок користування демо-версією
Сторінка 1 з 11
Пошук: