Рекомендації батькам по організації індивідуального навчання - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Субота, 25.02.2017, 17:47 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Індивідуальне навчання » Поради батькам, діти яких навчаються індивідуально » Рекомендації батькам по організації індивідуального навчання
Рекомендації батькам по організації індивідуального навчання
kristinaДата: П`ятниця, 15.02.2013, 12:22 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Рекомендації для батьків по організації індивідуального навчання, яке проходить вдома:

1. Створіть вдома зручне для дитини місце для навчання. Місце для навчання повинне бути недалеко від природного освітлення.
2. Не забувайте, що під час проведення уроків повинен бути виключений телевізор, комп’ютер, забезпечена тиша і робоча обстановка.
3. Намагайтеся на перших заняттях спостерігати за навчанням дитини.
4. Підтримуйте інтерес дитини і мотивуйте її до вивчення і пізнання нового. Лише так можна успішно оволодіти знаннями і отримати якісну освіту.

Навчання дітей за індивідуальною формою здійснюється на основі індивідуального навчального плану, який затверджується директором школи.

Індивідуальний план для дітей складається в залежності від ступеня і виду захворювання.

Поради батькам:
1. Пам’ятайте про те, як ви любите свою дитину, як ви потрібні їй, а вона – вам. Радійте дитині. Думайте про дитину не як про «інваліда», а перед усім як про свою дитину, яку вид уже любите.
2. Живіть сьогоденням і намагайтеся не заглядати дуже далеко у майбутнє. Сприймайте свою дитину такою, яка вона зараз, якою вона буде у найближчі дні або тижні. Чи можна напевне сказати якою стане дитина через 5 або 10 років?
3. Рухайтесь вперед. Яким би повільним не був рух уперед, сконцентруйтеся на успіхах дитини і не робіть собі боляче, порівнюючи свою дитину із «нормальними» однолітками.
4. Приймайте будь-яку допомогу від сім’ї, друзів, соціальних служб і т.д. Якщо ви залишаєте дитину із іншою людиною, переконайтеся, що вона розуміє особливості вашої дитини і здатна вирішити можливі проблеми. Від нового досвіду, нової обстановки, від знайомства із новими людьми дитина лише виграє.
5. Не забувайте про себе. Можливо, ваші особисті потреби здаються вам мізерними у порівнянні із потребами дитини. Але якщо час від часу ви будете відпочивати і набиратися сил, то дитина від цього лише виграє. Коли батьки, забувши про себе, весь час і всі сили віддає дитині, то такі відносини не можна назвати здоровими у повній мірі. Батьки, особливо матері, які спроможні час від часу відволікатися від дитини і займатися собою, більш щасливі, упевнені у собі, а відповідно, можуть більше дати своїй дитині.
6. Не почувайте себе винними від того, що в чомусь відмовляєте дитині. Ви не завжди можете зробити те, що вона хоче, і не завжди цього прагнете – це ваше право. Ви також можете вибирати собі заняття по вподобанню, як і дитина: до того ж, на вас лежать обов’язки по роботі в дому, яких у дитини немає. Нехай дитина звикає, що не всі її бажання виконуються у той же момент, нехай вчаться поважати бажанні і потреби інших. Правда, цим способом виховання не слід зловживати, адже тоді у дитини з'явиться право сказати «Ні!» вам.

 
Форум » Індивідуальне навчання » Поради батькам, діти яких навчаються індивідуально » Рекомендації батькам по організації індивідуального навчання
Сторінка 1 з 11
Пошук: