Чи може дитина отримати золоту медаль? - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Понеділок, 20.02.2017, 05:54 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Індивідуальне навчання » Організація індивідуального навчання у школі » Чи може дитина отримати золоту медаль?
Чи може дитина отримати золоту медаль?
kristinaДата: Четвер, 10.01.2013, 10:29 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи може учень отримати золоту медаль, якщо здобував освіту за індивідуальною формою навчання?
 
kristinaДата: Четвер, 10.01.2013, 10:34 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Згідно пункту 2.1 розділу ІІ наказу Міністерства освіти і науки України N 584 від 13.12.2000 "Про затвердження Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні":

"Золотою медаллю нагороджуються випускники навчальних закладів, які за період навчання у старшій школі досягли високих успіхів у навчанні та за результатами семестрового, річного оцінювання і державної підсумкової атестації мають досягнення у навчанні 10-12 балів з предметів навчального плану";

у пункті 4 розділу ІІІ йдеться:
"За рішенням Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за умов дотримання вимог пунктів 2.1, 2.2 цього Положення можуть нагороджуватися Золотою або Срібною медаллю випускники, які: перебували на навчанні за індивідуальною формою, у тому числі й ті, які за погодженим місцевим органом управління освітою індивідуальним навчальним планом прискорено опанували програмовий матеріал за курс повної загальної середньої освіти".

Окрім того, є також наказ МОН N732 від 20.12.2002 із змінами "Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах", де у пункті 3.6 розділу ІІІ зазначено:

"Учні, які за станом здоров'я не можуть відвідувати навчальний заклад, яким необхідно пройти лікування у лікувальному закладі більше одного місяця, які проживають у селах і селищах (коли кількість учнів у класі становить менше 5 осіб), можуть нагороджуватися золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" або срібною медаллю "За досягнення у навчанні" відповідно до Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2000 N 584".

Тобто учень, який знаходитсья на індивідуальній формі навчання за станом здоров’я, а також має оцінки вище 10 балів з усіх предметів, може бути нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні".

 
Форум » Індивідуальне навчання » Організація індивідуального навчання у школі » Чи може дитина отримати золоту медаль?
Сторінка 1 з 11
Пошук: