Чи потрібно відпрацьовувати навчальну практику? - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS П`ятниця, 20.01.2017, 11:48 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Індивідуальне навчання » Організація індивідуального навчання у школі » Чи потрібно відпрацьовувати навчальну практику?
Чи потрібно відпрацьовувати навчальну практику?
kristinaДата: Четвер, 10.01.2013, 10:19 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи повинні діти, які здобувають освіту за індивідуальною формою навчання, відпрацьовувати навчальну практику, оскільки вона входить у структуру навчального року?
 
kristinaДата: Четвер, 10.01.2013, 10:24 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Згідно пункту 1.2 Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 20.12.2002 р. N732, індивідуальне навчання - це одна з форм організації навчально-виховного процесу, що впроваджується для забезпечення права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти з урахуванням індивідуальних здібностей та обдарувань, стану здоров'я, демографічної ситуації, організації їх навчання.

Сутність індивідуальної форми навчання полягає в тому, щоб дитина обов’язково отримала середню освіту, незважаючи на певні особисті обставини (хвороба, обдарованість тощо).

Проходження навчальної практики учнями, що здобувають освіту за індивідуальною формою навчання, повинно бути узгоджено з батьками та місцевими органами управління освітою, зокрема, в питаннях, що стосуються форм, способів, тривалості проведення такої практики. Це має бути відображено в індивідуальному плані учня.
 
Форум » Індивідуальне навчання » Організація індивідуального навчання у школі » Чи потрібно відпрацьовувати навчальну практику?
Сторінка 1 з 11
Пошук: