Дітей до школи приймають за конкурсом? - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Неділя, 22.01.2017, 05:38 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Початкова ланка » Перший раз у перший клас » Дітей до школи приймають за конкурсом?
Дітей до школи приймають за конкурсом?
kristinaДата: Субота, 05.01.2013, 12:21 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи діє конкурсна основа прийому дітей до 1 класу?
 
kristinaДата: Субота, 05.01.2013, 12:29 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Приймання дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі (наказ МОН "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів" від 07.04.2005 року за № 204).

У п.2 наказу № 204 зазначено: "Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу (крім спеціалізованого) здійснювати на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування".


Неприпустимим є проведення тестів, іспитів, співбесід з метою перевірки знань дитини.
 
Форум » Початкова ланка » Перший раз у перший клас » Дітей до школи приймають за конкурсом?
Сторінка 1 з 11
Пошук: