Звільнення для догляду за дитиною до досягнення нею 14 років - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Четвер, 23.02.2017, 11:52 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Кадрове діловодство » Звільнення працівників » Звільнення для догляду за дитиною до досягнення нею 14 років
Звільнення для догляду за дитиною до досягнення нею 14 років
kristinaДата: Четвер, 09.02.2012, 11:47 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Якi документи повинен надати працівник, який звільняється за власним бажанням для догляду за дитиною до досягнення нею 14-рiчного вiку?
 
kristinaДата: Четвер, 09.02.2012, 11:50 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Щоб підтвердити необхiднiсть догляду за дитиною з метою звiльнитися ранiше, нiж за два тижнi вiд дати подання заяви, працівниця повинна подати заяву про звiльнення i копiю свiдоцтва про народження дитини (звичайно, якщо копiю свiдоцтва про народження дитини працiвниця не надавала ранiше).

В такому випадку є підстави для того, щоб звільнити працівницю за власним бажанням для догляду за дитиною до досягнення нею 14-рiчного вiку за ст. 38 КЗпП України.
 
Форум » Кадрове діловодство » Звільнення працівників » Звільнення для догляду за дитиною до досягнення нею 14 років
Сторінка 1 з 11
Пошук: