Щодо суміщення посади вчителя в навчальному закладі - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Понеділок, 20.02.2017, 05:57 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Кадрове діловодство » Оформлення прийняття на роботу » Щодо суміщення посади вчителя в навчальному закладі
Щодо суміщення посади вчителя в навчальному закладі
kristinaДата: Четвер, 06.09.2012, 23:11 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
- Якщо вчитель з основного предмета читає ще і інший предмет в тій же школі - це буде суміщення посад?

Така робота суміщенням не вважається Згідно з Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 р. № 102, обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується. Вказані години вносяться до тарифікації і підлягають оплаті на загальних підставах відповідно до п. 68 інструкції.
 
kristinaДата: Четвер, 06.09.2012, 23:15 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
- якщо педагога прийнято на посаду вчителя англійської мови, а посада вчителя німецької мови у цьому ж закладі вакантна, то чи можна призначити цього ж педагога вчителем німецької мови за сумісництвом/суміщенням?

Працівник вже призначений на посаду вчителя і викладання іншого предмету (німецької мови) регулюється відповідним наказом, тобто під час проведення тарифікації йому встановлюється навчальне навантаження з англійської і німецької мови. Відповідно викладання іншого предмета в одному і т ому ж закладі не являється сумісництвом чи суміщенням.
 
Форум » Кадрове діловодство » Оформлення прийняття на роботу » Щодо суміщення посади вчителя в навчальному закладі
Сторінка 1 з 11
Пошук: