Чи може атестуватися вихователь, якщо за осітою він вчитель? - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Вівторок, 24.01.2017, 03:05 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Чи може атестуватися вихователь, якщо за осітою він вчитель?
Чи може атестуватися вихователь, якщо за осітою він вчитель?
IrinaДата: Середа, 13.06.2012, 20:30 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 3
Статус: Offline
У цьому році я отримала вищу освіту (магістр. викладач педагогіки, вчитель початкової школи), а працюю я у ДНЗ вихователем з 2010. Чи можу я атестуватися для отримання категорії? Дякую!
 
kristinaДата: П`ятниця, 15.06.2012, 17:48 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
У п.4.1. Типового положення про атестацію педагогічних працівників зазначено, що атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться для вихователів-методистів, вихователів дошкільних навчальних закладів, якщо є повна вища педагогічна освіта зі спеціальності дошкільна освіта, дошкільне виховання або якщо вихователь має дві освіти, одна з яких - неповна вища педагогічна або базова педагогічна з
цієї самої спеціальності (тобто дошкільна освіта, дошкільне виховання), а друга - повна вища педагогічна освіта
за іншим фахом.

Тобто, якщо Ви закінчували, наприклад, педагогічне училище по спеціальності дошкільне виховання, дошкільна освіта, або маєте базову вищу освіту (ступінь бакалавра) з цих спеціальностей, тоді можна атестуватися для отримання категорії.
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Чи може атестуватися вихователь, якщо за осітою він вчитель?
Сторінка 1 з 11
Пошук: