атестація - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Неділя, 22.01.2017, 05:38 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » атестація
атестація
RigsallДата: Четвер, 05.04.2012, 21:05 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Чи можна за новим положенням про атестацію в один рік атестуватись на вищу категорію і на звання "старший вчитель", маючи і категорію?
 
kristinaДата: Четвер, 05.04.2012, 21:39 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Відповідно до п. 5.3. Положення "Педагогічні звання "старший викладач", "старший учитель", "старший вихователь" можуть присвоюватися педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційні категорії "спеціаліст вищої категорії" або "спеціаліст першої категорії" та досягли високого професіоналізму в роботі, систематично використовують передовий педагогічний досвід, беруть активну участь у його поширенні, надають практичну допомогу іншим педагогічним працівникам."

Тому не бачу обмежень для порушення клопотання перед атестаційною комісією ІІ (ІІІ) рівня про встановлення кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та присвоєння педагогічного звання "старший учитель".
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » атестація
Сторінка 1 з 11
Пошук: