Щодо послідовності тарифних розрядів - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Понеділок, 20.02.2017, 05:58 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Щодо послідовності тарифних розрядів
Щодо послідовності тарифних розрядів
kristinaДата: Четвер, 09.02.2012, 00:38 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи обов’язкове дотримання послідовності у встановленні тарифних розрядів майстрам виробничого навчання?
 
kristinaДата: Четвер, 09.02.2012, 00:39 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
МОН роз'яснює:

Типове положення не містить вимоги про послідовність у присвоєнні тарифних розрядів.

Відповідно до пункту 4.11 Типового положення, при встановленні тарифного розряду враховуються освітній рівень працівника, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Щодо послідовності тарифних розрядів
Сторінка 1 з 11
Пошук: