Кваліф. категорія при переході з посади методиста на вчителя - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Середа, 22.02.2017, 15:06 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Кваліф. категорія при переході з посади методиста на вчителя
Кваліф. категорія при переході з посади методиста на вчителя
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 16:46 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи зберігається кваліфікаційна категорія при переході педагогічного працівника з посади методиста на педагогічну посаду до навчального закладу?
 
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 16:47 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту відповідає:

Відповідно до пункту 3.22. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, при переході педагогічного працівника з методичної установи на педагогічні посади до навчального закладу за ним зберігається присвоєна раніше кваліфікаційна категорія до наступної атестації.

Тобто, якщо працівнику на посаді методиста районного (міського) методичного кабінету (центру) присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», то при переході на педагогічну посаду до навчального закладу за ним до наступної атестації зберігається зазначена кваліфікаційна категорія.

При наступній атестації такого працівника атестаційною комісією може бути прийнято рішення про його відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» або про невідповідність працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії», «спеціаліст другої категорії» чи «спеціаліст».

При присвоєнні кваліфікаційної категорії слід керуватися вимогами, встановленими пунктами 4.3 - 4.6 Типового положення.
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Кваліф. категорія при переході з посади методиста на вчителя
Сторінка 1 з 11
Пошук: