Про поширення кваліф. категорії при сумісництві - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Середа, 22.02.2017, 15:04 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Про поширення кваліф. категорії при сумісництві
Про поширення кваліф. категорії при сумісництві
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 13:07 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи поширюється кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії" та педагогічне звання "викладач-методист", які працівник отримав за результатами атестації у 2009 р. за основним місцем роботи в музичній школі (стаж - 32роки), на моє навантаження у гімназії, де працівник 11 років працює за сумісництвом. В обох навчальних закладах предмети викладаються згідно фаху за дипломом. Праццівник пройшла курси підвищення кваліфікації в ОІППО у 2012 р.
 
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 13:08 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Роз'яснення МОНмолодьспорту:

Відповідно до пункту 3.18 Типового положення, педагогічні працівники, які працюють у навчальних закладах за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах.

Така сама норма існувала у Типовому положенні, яке втратило чинність. Зокрема, пунктом 2.3 було визначено, що педагогічні працівники, для яких навчально-виховні заклади не є основним місцем роботи, атестуються на загальних підставах. Тобто, норма, яка існувала у попередньому Типовому положенні не змінилася.

Необхідно зауважити, що правила, визначені у Типовому положенні, застосовуються лише щодо педагогічних працівників, які атестуються після набрання ним чинності, тобто після 30 грудня 2010 року. За педагогічними працівниками, які атестувалися раніше, зберігаються присвоєні за результатами попередніх атестацій кваліфікаційні категорії та педагогічні звання до наступної атестації.

Педагогічні працівники, які обіймають за основним місцем роботи та у навчальному закладі, де вони працюють за сумісництвом, різні педагогічні посади, атестуються на кожній із займаних посад.
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Про поширення кваліф. категорії при сумісництві
Сторінка 1 з 11
Пошук: