Практичний психолог на 0,5 ст. педагог-організзатор. Оплата - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Вівторок, 24.01.2017, 03:01 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Практичний психолог на 0,5 ст. педагог-організзатор. Оплата
Практичний психолог на 0,5 ст. педагог-організзатор. Оплата
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 12:42 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Загальний стаж педагогічної діяльності працівника - 30 років. Третій рік працює на посаді практичного психолога. Має 2 повні вищі педагогічні освіти за спеціальностями дошкільне виховання та практична психологія. Курси підвищення кваліфікації пройдено у 2009 році. За результатами атестації у 2010-2011 навчальному році присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 2011-2012 н.р. парцівника довантажено 0,5 ставки педагога-організатора. Як повинна здійснюватися оплата праці за навантаження на посаді педагога-організатора?
 
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 12:45 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Роз'яснення МОНмолодьспорту:

Питання оплати праці регулюються Кодексом законів про працю України (КЗпП України) та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема, статтею 96 КЗпП України встановлено, що посадові оклади службовцям установлює власник або уповноважений ним орган відповідно до посади і кваліфікації працівника. За результатами атестації власник або уповноважений ним орган має право змінювати посадові оклади службовцям у межах затверджених у встановленому порядку мінімальних і максимальних розмірів окладів на відповідній посаді.

Така ж норма міститься у п.4 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 р. № 102.

Тобто, визначити розмір оплати праці при довантаженні годинами на іншій посаді має власник або уповноважений ним орган. При цьому, головним критерієм, за яким визначається тарифний розряд такому працівнику, є рівень його кваліфікації.

Враховуючи, що працівник багато років працює на педагогічних посадах, за результатами атестації на іншій посаді йому присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», має 2 повні вищі педагогічні освіти, які дають право працювати на посаді педагога-організатора, встановлення найнижчої кваліфікаційної категорії на цій посаді суперечить загальновизнаним нормам трудового законодавства.
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Практичний психолог на 0,5 ст. педагог-організзатор. Оплата
Сторінка 1 з 11
Пошук: