Щодо присвоєння звання вихователь-методист - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Субота, 21.01.2017, 15:13 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Щодо присвоєння звання вихователь-методист
Щодо присвоєння звання вихователь-методист
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 12:32 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Працівник дошкільного навчального закладу має неповну вищу педагогічну освіту, стаж роботи - 30 років. У 2012 році - чергову атестацію. Працівник звернулася до атестаційної комісії із заявою про присвоєння педагогічного звання «вихователь-методист». Чи повина особв, яка атестується готувати методичні розробки?
 
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 12:34 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Роз'яснення МОНмолодьспорту:

Типовим положенням передбачено присвоєння педагогічних звань педагогічним працівникам, які досягли високих показників у роботі.

Зокрема, пунктом 5.2 Типового положення встановлено, що педагогічне звання «вихователь-методист» може присвоюватися вихователям дошкільних навчальних закладів, які здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами.

За таких підстав, якщо працівник відповідає вимогам, визначеним пунктом 5.2 Типового положення, за поданням керівника або педагогічної ради навчального закладу атестаційна комісія може присвоїти звання «вихователь-методист».

Крім того, Типовим положенням (пункт 5.4) передбачено присвоєння педагогічного звання вихователям дошкільного навчального закладу, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, якщо стаж їх педагогічної діяльності становить не менш як 8 років.

Слід зауважити, що Типовим положенням не передбачено подання педагогічним працівником до атестаційної комісії заяв про присвоєння педагогічного звання. Присвоєння педагогічних звань здійснюється лише за поданням керівника або педагогічної ради навчального закладу.
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Щодо присвоєння звання вихователь-методист
Сторінка 1 з 11
Пошук: