Вихователь. Стаж 8 р. Чи можна отримати спеціаліста 2 кат.? - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS П`ятниця, 20.01.2017, 11:51 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Вихователь. Стаж 8 р. Чи можна отримати спеціаліста 2 кат.?
Вихователь. Стаж 8 р. Чи можна отримати спеціаліста 2 кат.?
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 12:26 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
У 2008 році працівник закінчила педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю вихователь дошкільної освіти. Працює у днз 8 років. У 2012 році проходить чергову атестацію. Чи може працівник отримати за результатами атестації кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»?
 
kristinaДата: Середа, 08.02.2012, 12:27 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Роз'яснення МОНмолодьспорту:

Відповідно до пункту 4.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930 (із змінами) (далі – Типове положення), атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо педагогічних працівників, у тому числі й вихователів дошкільних навчальних закладів, які мають відповідну вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Зокрема, пунктом 4.1 Типового положення визначено, що для присвоєння кваліфікаційної категорії вихователі дошкільних навчальних закладів повинні мати повну вищу педагогічну освіту зі спеціальності дошкільна освіта, дошкільне виховання або мати дві освіти, одну з яких – неповну вищу педагогічну або базову педагогічну з цієї самої спеціальності, а другу – повну вищу педагогічну освіту за іншим фахом.

Враховуючи, що працівник має відповідну повну вищу педагогічну освіту, яка дає право працювати на посаді вихователя дошкільного навчального закладу, він може атестуватися на присвоєння кваліфікаційних категорій, у тому числі й кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».
 
Форум » Атестація педагогічних працівників » Атестація: запитання і відповіді » Вихователь. Стаж 8 р. Чи можна отримати спеціаліста 2 кат.?
Сторінка 1 з 11
Пошук: