Порядок оплати за виконання обов'язків - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Середа, 22.02.2017, 03:46 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Кадрове діловодство » Оплата праці. Вихідна допомога. Матеріальна допомога » Порядок оплати за виконання обов'язків (О порядке оплаты временного заместительства)
Порядок оплати за виконання обов'язків
kristinaДата: Понеділок, 16.01.2012, 20:21 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи вірно, що

1. Коли, наприклад, директор їде на курси, а його обов'язки покладаються на заступника директора з навчально-виховної роботи, то заступнику різниця в посадовому окладі не виплачується (якщо він один, або якщо він перший, старший (у нього більша ставка у порівняні з іншими заступниками)?

- Так. Тільки доплата не здійснюється будь-якому застуанику незалежно від його "ставки".

2. Якщо у школі або дошкільному навчальному закладі заступника немає, то працівнику, який виконує обов'язки директора (завідувачки) різниця в посадовому окладі виплачується (у нас часто зазначають у розмірі 0,5 ставки посадового окладу)?

- Здійснюється доплата в тому випадку, якщо інший працівник в період заміщення займається лише керівною роботою, а своєю основною - ні. Але тут можливий ще один варіант: прийняття цього працівника на роботу за сумісництвом на посаду керівника на час відсутності основного працівника з неповним робочим часом (наприклад, по 4 години на день у вільний від основної роботи час).

3. Якщо у відпустку йде начальник відділу освіти, а обов'язки виконує головний спеціаліст (обоє державні службовці) права на отримання різниці в посадових окладах головний спеціаліст не має?

- Має.
 
Форум » Кадрове діловодство » Оплата праці. Вихідна допомога. Матеріальна допомога » Порядок оплати за виконання обов'язків (О порядке оплаты временного заместительства)
Сторінка 1 з 11
Пошук: