Зміна кадровика - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Понеділок, 20.02.2017, 05:55 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Кадрове діловодство » Трудова книжка » Зміна кадровика (Виправлення недоліків попереднього)
Зміна кадровика
AlisaSheДата: Вівторок, 04.09.2012, 12:40 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Потрібна допомога. В законодавстві написано, що трудові книжки повинні вестися одночасно двома мовами: російською і українською. Я вперше прийшла на роботу і бачу, що мої попередники вели книжки лише в українській їх частині, російська залишилась вільною. Тепер я не знаю чи потрібно мені виправляти ці недоліки, чи повинна я тепер заповнювати другу, російську, частину всіх наявних трудових книжок?
 
kristinaДата: Середа, 05.09.2012, 13:11 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Трудові книжки (вкладиші до них) відповідно до пункту 2.1 Інструкції № 58 мають заповнюватися у відповідних частинах і розділах українською і російською мовами. Проте, оскільки відповідно до статті 10 Конституції України офіційне діловодство має вестися українською (державною) мовою, записи в трудових книжках рекомендується виконувати державною мовою.

Проте не буде порушенням внесення записів українською мовою і в російськомовній частині трудових книжок попередніх зразків.

Тобто Вам не потрібно заповнювати російську частину всіх наявних на підприємстві книжок, куди записи вносилися Вашими попередниками
 
Форум » Кадрове діловодство » Трудова книжка » Зміна кадровика (Виправлення недоліків попереднього)
Сторінка 1 з 11
Пошук: