занесення догани в трудову книжку - Форум
Вітаю Вас Гість | RSS Субота, 25.02.2017, 17:52 Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Кадрове діловодство » Трудова книжка » занесення догани в трудову книжку
занесення догани в трудову книжку
kristinaДата: Субота, 26.11.2011, 23:44 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи можна внести в трудову догану за запізнення на роботу?
 
kristinaДата: Субота, 26.11.2011, 23:49 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Администраторы
Повідомлень: 344
Репутація: 100
Статус: Offline
Відповідно до п.22 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін'юсту, Мінсоцзахисту України від 29.07.1993 р.№ 58, відомості про стягнення до трудової книжки не заносяться (за винятком випадків, коли дисциплінарним стягненням є звільнення).

Отже, роботодавець не має права вносити до трудової книжки відомості про оголошення догани. У трудових книжках нового зразка не передбачено розділу для внесення записів про стягнення за порушення трудової дисципліни.
 
Форум » Кадрове діловодство » Трудова книжка » занесення догани в трудову книжку
Сторінка 1 з 11
Пошук: